Komunikat

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 grudnia 2019

W dniu 19 grudnia 2019 roku został skierowany do Sądu Okręgowego w Toruniu w sprawie PR Ds 856.2018 Prokuratury  Rejonowej w Brodnicy akt oskarżenia wraz  z wnioskiem  z art. 335 § 2 kpk  przeciwko Tadeuszowi  Sz., oskarżonemu o czyn z art. 300 § 1 kk w zw. z art. 12 kk , art. 302§1 kk w zw. z art. 12 kk, art.586 ksh, art. 77 ust. 1 i 2 ustawy  o  rachunkowości z dnia 29 września 1994 roku, art. 286§1 kk w zw. z art. 12 kk i innym.

O powyższym stosownie do treści art. 100 § 5 kpk i art. 140 kpk i oraz art. 131 § 2 kpk zawiadomić należy podmioty pokrzywdzone:

1.    firmę Staniszewscy Beton S.J. z siedzibą w Olsztynie
2.    firmę BIURO GEODEZJI Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu
3.    firmę „ROBOTY ZIEMNE” Grażyna Szymańska z siedzibą w Gójsku w okresie od kwietnia 2013r. do 28 lutego 2014r. powodując łączne straty w kwocie 246.703,40 złotych, gdzie do naprawienia pozostaje kwota 216.703,40 złotych,
4.    Zakładu Instalatorstwa Elektrycznego Benedykt Bojanowski z siedzibą w Brodnicy
5.    firmę „Roboty Ziemne” Wojciech Kamiński z siedzibą w Górznie,
6.     firmę REJBUD S.C. Anna Kaplarna Jerzy Kaplarny z siedzibą w Brodnicy
7.    firmę FPHU KRASKA Piotr Kraśnicki z siedzibą w Brodnicy
8.    firmę HYDROMAX Andrzej Niespodziany z siedzibą w  Bydgoszczy
9.    firmę Publiczny Transport Ciężarowy – Roboty Ziemne S.C. Grzegorz Matysiak, Zenon Matysiak z siedzibą w Bydgoszczy
10.    firmę Biuro Projektów Doradztwa Technicznego HYDROPROJEKT Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku
11.    firmę TERMEL Elektroautomatyka S.C. W. Tomczak & Z. Chojnacki z siedzibą w Elblągu
12.    Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów „PREFABET Białe Błota” S.A. z siedzibą w Białych Błotach
13.    firmę „TANK” Sp. J., W. Konczalski, M. Konczalski z siedzibą w Toruniu
14.    firmę PESMENPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Myślenicach
15.    Zakładu Drogowo-Mostowego „DROMOST” Zbigniew Zaremba z siedzibą w Lipnie
16.    firmę „NARA” S.C. Tomasz Nizgorski, Przemysław Wiśniewski z siedzibą w Brzoziu
17.    firmę PHU „AGRO-BIS” W. Słemborski, A. Pszuk Spółka Cywilna z siedzibą w Brodnicy
18.    firmę BOGMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Ostromecku
19.    Banku Spółdzielczego w Brodnicy
20.    Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o.o. z siedzibą w  Malborku
21.    firmę Handlowej FLEWER S.C. Fleiszer, Wenecka z siedzibą w Toruniu
22.    Przedsiębiorstwa Usługowego „JAREXS” Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy
23.    Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie
24.    firmę ZWUP „FISCHER” Zdzisława Fischer z siedzibą w Brodnicy
25.    Urzędu Dozoru Technicznego z siedzibą w Warszawie
26.    firmę MARK Łapiejko Arkadiusz z siedzibą w  Dobrym Mieście
27.    firmę ALCHEM GRUPA Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu
28.    Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrym Mieście
29.    firmę JELENIEWSKI, Jarosław Jeleniewski z siedzibą w Brodnicy
30.    firmę PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
31.    Zakładu Budowlanego i Wytwórni Materiałów Budowlanych, Jan Gutkowski z siedzibą w Zakroczu
32.    firmę PONZIO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cekanowie
33.    firmę „POL-GLASS” Sp. J. Krzysztof Górnicki, Andrzej Bomba z siedzibą w Goleniowie
34.    firmę EKOFIN-POL Sp. z o.o. z siedzibą w Baninie
35.     Zakładu Naprawy Elektronarzędzi „HAMMER” Przemysław Fleiszer, Piotr Wenecki Wspólnicy S.C. z siedzibą w Toruniu
36.    firmę Hilti Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
37.      firmę STOLDOM Jan Rejs i Spółka S.J. z siedzibą w Rypinie
38.     firmę Securitas East Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży
39.    Zakładu Remontowo Handlowego „GIM” Sp. z o.o. z siedzibą w Barczewie
40.    firmę PPUH Usługi Budowlane „OSKAR” Krzysztof Stróżowski z siedzibą w Szubinie
41.     firmę ECO BALANCE Wojciech Jasik z siedzibą w Poznaniu
42.     Przedsiębiorstwa Sprzętu i Transportu „eM-Tech” Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu
43.     Firmy Transportowo-Handlowej i Usługi Koparką Roman Józefowicz z siedzibą w  Dzianach
44.     firmę GEOSYSTEM Łukasz Wasilewski z siedzibą w Olsztynie
45.    firmę GEOSYNT.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku
46.     firmę CRAMO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
47.     Zakładu Wyrobów Metalowych TERMETAL Teresa Glazer z siedzibą w Starogardzie Gdańskim
48.     firmę P.H.U. „PIASTPOL” J.L. Łangowski, Szypryt S.J. z siedzibą w Chojnicach
49.     firmę ViaCon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Rydzynie
50.     firmę ANBAMA PROJEKT Anna Triebwasser, Magdalena Kwieciszewska Wspólnicy S.C. z siedziba w Bydgoszczy
51.     firmę DOKO Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy
52.     firmę FEROX-PLASTICS TRADE Agnieszka Kapuścińska z siedzibą w Toruniu
53.    firmę P.P.H.U. TRANS-KRUSZ Sp. J. S.Olesiński, C.Orłowski, T.Szychulski z siedzibą w Lipnie
54.     firmę Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie
55.     firmę ALSINA Sp. z o.o. z siedzibą w Janikowie
56.     firmę BOWIM S.A. z siedzibą w Sosnowcu
57.     firmę PPHU „POLMIAR” S.C. T. Grabowski i W. Zawady z siedzibą w Markach
58.     firmę KRAMER S.A. z siedzibą w Gietrzwałdzie
59.     firmę P.P.H.U. TRANS-KIS Roman Małkiewicz z siedzibą w Wielkim Głęboczku
60.     firmę „SPEDBUD” Sp. J.  Roman Falkowski, Ireneusz Wojciechowski z siedzibą w Inowrocławiu
61.     firmę POLBRUK S.A. z siedzibą w Gdańsku
62.     firmę P.T.H. „WI-POŻ” W. Wierzbicki, J. Wierzbicka S.C. z siedzibą w Brodnicy
63.     firmę DIM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Rypinie
64.     firmę PGK Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy
65.     firmę ZACISZE S.A. z siedzibą w Warszawie
66.     firmę „ADABET” Kazimierz Adamski z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu
67.     firmę BENMAR Beata Szefler z siedzibą w Białkowie
68.     firmę ARS-3 Sp. z o.o. S.K.A. z siedziba w Kielcach
69.    Przedsiębiorstwa Drogowo-Budowlanego Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy
70.     firmę M.TECH Małgorzata Kowalska z siedzibą w Toruniu
71.     firmę JORDAHL & PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o.o. z siedzibą w Krępicach
72.    firmę Sulzer Pumps Wastewater Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
73.     firmę „M.A.T.” Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi  
74.     firmę SZLIFMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim
75.    firmę PPH UNIGUM Zbigniew Wrotek z siedzibą w  Toruniu Oddział w Brodnicy
76.    firmę HTI BP Sp. z o.o. Północ Sp.k. z siedzibą w Gdańsku
77.     firmę MARKOP Marcin Kopistecki z siedzibą w Bartniczce
78.     firmę JAREXS Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy
79.     firmę PHU Lech Kruszyński z siedzibą Ostrowitym
80.     firmę 3W Dystrybucja Budowlana S.A. z siedzibą w Rudzie Śląskiej
81.    firmę PW „KAZAMOT-BIS” S.C., Grzegorz Kamiński i s-ka z siedzibą w Solcu Kujawskim
82.     firmę TORMET Sp. z o.o. – Sp. K. z siedzibą w Toruniu
83.     firmę PPHU AGRO-KONTAKT Marek Konopacki z siedzibą w Toruniu
84.     Przedsiębiorstwa Budowlano-Montażowego i Prefabrykacji Betonów „KAMAL” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy
85.     firmę WÜRTH Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
86.     Zakładu Pracy Kominiarzy z siedzibą w Toruniu
87.     Przedsiębiorstwa Budowlanego KOM-BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy
88.     firmę Eko-Chemia Barbara Dzikowska-Lach z siedzibą w Toruniu
89.     firmę WIKSBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Lipnie
90.     firmę TACHION Katarzyna Konecka z siedzibą w Iławie
91.     firmę MC Bauchemie Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej
92.     firmę JMB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Rypinie
93.     Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o. z siedziba w Lipnie
94.     firmę TOI TOI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
95.     „INTERIDE” Sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Dworze
96.     Przedsiębiorstwa „CARMEN” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy
97.     firmę „MUSA”  Alicja Musiał, Tadeusz Musiał Sp. J. z siedzibą w Targowisku Dolnym
98.     firmę Instalova Grupa SBS K. Borkowski Sp. K. z siedzibą we Włocławku
99.    MGB Małecki, Szymkowski Sp. J. z siedzibą w Toruniu
100.     firmę MPWiK Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy
101.    firmę PROMStahl Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonce
102.    firmę P.H.U. Barbara Skowrońska z siedzibą w Skępem

Prokurator Rejonowy
Alina Szram