Komunikat

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 listopada 2019

W dniu 24 października 2019 roku w Prokuraturze Rejonowej w Brodnicy zostało zamknięte śledztwo PR Ds 856.2018 w sprawie przeciwko Eugeniuszowi G., podejrzanemu o czyn z art. 686 ksh i inne, Markowi F., podejrzanemu o czyn z art. 586 ksh i inne, Tadeuszowi Sz., podejrzanemu o czyn z art. 300 § 1 kk w zw. z art. 12 kk i inne oraz Joannie R., podejrzanej o czyn z art. 586 ksh i inne.
O powyższym stosownie do treści art. 100 § 5 kpk i art. 140 kpk i oraz art. 131 § 2 kpk zawiadomić należy podmioty pokrzywdzone:



1.    Firmę Staniszewscy Beton S.J. z siedzibą w Olsztynie
2.    Firmę BIURO GEODEZJI Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu
3.    Firmę „ROBOTY ZIEMNE” Grażyna Szymańska z siedzibą w Gójsku
4.    Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Benedykt Bojanowski z siedzibą
w Brodnicy
5.    Firmę „Roboty Ziemne” Wojciech Kamiński z siedzibą w Górznie,
6.     Firmę REJBUD S.C. Anna Kaplarna Jerzy Kaplarny z siedzibą w Brodnicy
7.    Firmę FPHU KRASKA Piotr Kraśnicki z siedzibą w Brodnicy
8.    Firmę HYDROMAX Andrzej Niespodziany z siedzibą w  Bydgoszczy
9.    Firmę Publiczny Transport Ciężarowy – Roboty Ziemne S.C. Grzegorz Matysiak, Zenon Matysiak z siedzibą w Bydgoszczy
10.    Firmę Biuro Projektów Doradztwa Technicznego HYDROPROJEKT Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku
11.    Firmę TERMEL Elektroautomatyka S.C. W. Tomczak & Z. Chojnacki z siedzibą w Elblągu
12.    Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów „PREFABET Białe Błota” S.A. z siedzibą w Białych Błotach
13.    Firmę „TANK” Sp. J., W. Konczalski, M. Konczalski z siedzibą w Toruniu
14.    Firmę PESMENPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Myślenicach
15.    Zakład Drogowo-Mostowego „DROMOST” Zbigniew Zaremba z siedzibą w Lipnie
16.    Firmę „NARA” S.C. Tomasz Nizgorski, Przemysław Wiśniewski z siedzibą w Brzoziu
17.    Firmę PHU „AGRO-BIS” W. Słemborski, A. Pszuk Spółka Cywilna z siedzibą w Brodnicy
18.    Firmę BOGMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Ostromecku
19.    Bank Spółdzielczy w Brodnicy
20.    Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o.o. z siedzibą w  Malborku
21.    Firmę Handlowej FLEWER S.C. Fleiszer, Wenecka z siedzibą w Toruniu
22.    Przedsiębiorstwo Usługowe „JAREXS” Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy
23.    Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie
24.    Firmę ZWUP „FISCHER” Zdzisława Fischer z siedzibą w Brodnicy
25.    Urząd Dozoru Technicznego z siedzibą w Warszawie
26.    Firmę MARK Łapiejko Arkadiusz z siedzibą w  Dobrym Mieście
27.    Firmę ALCHEM GRUPA Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu
28.    Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrym Mieście
29.    Firmę JELENIEWSKI, Jarosław Jeleniewski z siedzibą w Brodnicy
30.    Firmę PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
31.    Zakład Budowlany i Wytwórnię Materiałów Budowlanych, Jan Gutkowski z siedzibą w Zakroczu
32.    Firmę PONZIO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cekanowie
33.    Firmę „POL-GLASS” Sp. J. Krzysztof Górnicki, Andrzej Bomba z siedzibą w Goleniowie
34.    Firmę EKOFIN-POL Sp. z o.o. z siedzibą w Baninie
35.     Zakład Naprawy Elektronarzędzi „HAMMER” Przemysław Fleiszer, Piotr Wenecki Wspólnicy S.C. z siedzibą w Toruniu
36.    Firmę Hilti Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
37.     Firmę STOLDOM Jan Rejs i Spółka S.J. z siedzibą w Rypinie
38.     Firmę Securitas East Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży
39.    Zakład Remontowo Handlowy „GIM” Sp. z o.o. z siedzibą w Barczewie
40.    Firmę PPUH Usługi Budowlane „OSKAR” Krzysztof Stróżowski z siedzibą w Szubinie
41.     Firmę ECO BALANCE Wojciech Jasik z siedzibą w Poznaniu
42.     Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu „eM-Tech” Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu
43.     Firmę Transportowo-Handlowej i Usługi Koparką Roman Józefowicz z siedzibą w  Dzianach
44.     Firmę GEOSYSTEM Łukasz Wasilewski z siedzibą w Olsztynie
45.    Firmę GEOSYNT.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku
46.     Firmę CRAMO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
47.     Zakład Wyrobów Metalowych TERMETAL Teresa Glazer z siedzibą w Starogardzie Gdańskim
48.     Firmę P.H.U. „PIASTPOL” J.L. Łangowski, Szypryt S.J. z siedzibą w Chojnicach
49.     Firmę ViaCon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Rydzynie
50.     Firmę ANBAMA PROJEKT Anna Triebwasser, Magdalena Kwieciszewska Wspólnicy S.C. z siedziba w Bydgoszczy
51.     Firmę DOKO Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy
52.     Firmę FEROX-PLASTICS TRADE Agnieszka Kapuścińska z siedzibą w Toruniu
53.    Firmę P.P.H.U. TRANS-KRUSZ Sp. J. S.Olesiński, C.Orłowski, T.Szychulski z siedzibą w Lipnie
54.     Firmę Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie
55.     Firmę ALSINA Sp. z o.o. z siedzibą w Janikowie
56.     Firmę BOWIM S.A. z siedzibą w Sosnowcu
57.     Firmę PPHU „POLMIAR” S.C. T. Grabowski i W. Zawady z siedzibą w Markach
58.     Firmę KRAMER S.A. z siedzibą w Gietrzwałdzie
59.     Firmę P.P.H.U. TRANS-KIS Roman Małkiewicz z siedzibą w Wielkim Głęboczku
60.    Firmę „SPEDBUD” Sp. J.  Roman Falkowski, Ireneusz Wojciechowski z siedzibą w Inowrocławiu
61.     Firmę POLBRUK S.A. z siedzibą w Gdańsku
62.     firmę P.T.H. „WI-POŻ” W. Wierzbicki, J. Wierzbicka S.C. z siedzibą w Brodnicy
63.     Firmę DIM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Rypinie
64.     Firmę PGK Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy
65.     Firmę ZACISZE S.A. z siedzibą w Warszawie
66.     Firmę „ADABET” Kazimierz Adamski z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu
67.     Firmę BENMAR Beata Szefler z siedzibą w Białkowie
68.     Firmę ARS-3 Sp. z o.o. S.K.A. z siedziba w Kielcach
69.    Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy
70.     Firmę M.TECH Małgorzata Kowalska z siedzibą w Toruniu
71.     Firmę JORDAHL & PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o.o. z siedzibą w Krępicach
72.    Firmę Sulzer Pumps Wastewater Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
73.     Firmę „M.A.T.” Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi  
74.     Firmę SZLIFMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim
75.    Firmę PPH UNIGUM Zbigniew Wrotek z siedzibą w  Toruniu Oddział w Brodnicy
76.    Firmę HTI BP Sp. z o.o. Północ Sp.k. z siedzibą w Gdańsku
77.     Firmę MARKOP Marcin Kopistecki z siedzibą w Bartniczce
78.     Firmę JAREXS Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy
79.     Firmę PHU Lech Kruszyński z siedzibą Ostrowitym
80.     Firmę 3W Dystrybucja Budowlana S.A. z siedzibą w Rudzie Śląskiej
81.    Firmę PW „KAZAMOT-BIS” S.C., Grzegorz Kamiński i s-ka z siedzibą w Solcu Kujawskim
82.     Firmę TORMET Sp. z o.o. – Sp. K. z siedzibą w Toruniu
83.     Firmę PPHU AGRO-KONTAKT Marek Konopacki z siedzibą w Toruniu
84.     Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Prefabrykacji Betonów „KAMAL” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy
85.     Firmę WÜRTH Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
86.     Zakład Pracy Kominiarzy z siedzibą w Toruniu
87.     Przedsiębiorstwo Budowlane KOM-BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy
88.     Firmę Eko-Chemia Barbara Dzikowska-Lach z siedzibą w Toruniu
89.     Firmę WIKSBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Lipnie
90.     Firmę TACHION Katarzyna Konecka z siedzibą w Iławie
91.     Firmę MC Bauchemie Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej
92.     Firmę JMB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Rypinie
93.     Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o. z siedziba w Lipnie
94.     Firmę TOI TOI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
95.     „INTERIDE” Sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Dworze
96.     Przedsiębiorstwo „CARMEN” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy
97.     Firmę „MUSA”  Alicja Musiał, Tadeusz Musiał Sp. J. z siedzibą w Targowisku Dolnym
98.     Firmę Instalova Grupa SBS K. Borkowski Sp. K. z siedzibą we Włocławku
99.    MGB Małecki, Szymkowski Sp. J. z siedzibą w Toruniu
100.    Firmę MPWiK Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy
101.    Firmę PROMStahl Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonce
102.    Firmę P.H.U. Barbara Skowrońska z siedzibą w Skępem.


                                                                              Prokurator Rejonowy
                                                                                      Alina Szram